TX Nefario - шаблон joomla Форекс
Turkish Arabic Azerbaijani Chinese (Simplified) English French Russian

Hoş Geldiniz!

Ay Yıldız Makina

Firmamız 2014 Yılında Pendik İstanbul' da Ayhan Çetin tarafından kurulmuştur. 20 yıllık tecrübeli ekibimiz  ile Vinç Teknik Servisi hizmetlerinde başarı ile yol almaktayız..

Teleskobik Mobil Vinç, Kafes Boomlu Vinçler, Kamyon Üstü Vinçler, Hidrolik Sistemli Liman Vinçleri ,Hiablar, Reach Steackerlar ve Teleskobik Boom Platformlar için Hidrolik-Pnömatik-Mekanik-Elektrik-Şanzıman-Motor tamir bakım ve yedek parça hizmetleri vermekteyiz.

Teknik Servis Hizmeti verdiğimiz başlıca vinç markaları ve iş makinaları markaları ; TEREX, LOCATELLI, GROVE (MANITOWOC), KRUPP, COLES, DEMAG, P&H, PPM, TADANO, LIEBHERR, GOTTWALT, HYCO, LINK-BELT, XCMG, GALLION, BENDINI, FAUN, PETTIBONE, BANTAM, COSMOS, CLARK, LORAIN, KATO, HAULOTTE, KALMAR, FANTUZZI, JLG, GENIE, HYUNDAI, JCB, TAMROK ROK, ALPINE, BOBCAT, CAT, ÇUKUROVA, DAMPO, DOOSAN, CATERPILLAR, KOMATSU ..

Mobil Servis ekiplerimizle bakım ve tamir hizmetlerini mümkün olan en kısa sürede müşterilerimize en iyi şekilde sunmaktayız. Yeni sistemlerin montajı , eski sistemlerin yenileme işlemleri, komple revizyonu, arızalı ekipmanların tamir ve bakım hizmetlerinin yanında büyük sanayi kuruluşlarına “ sözleşmeli periyodik bakım hizmetleri” de sunmaktayız.

Ay Yıldız Makina aynı zamanda Zoomlion, Ascom Türkiye Yetkili Servisidir. Her Türlü iş Makinası için yedek parça temini gerçekleştirilmekte, gerektiğinde Yurt dışından orijinal Yedek Parça temin edilmektedir. Vinç ve İş makinalarında ihtiyaca uygun yeni parça tasarımları ile uygunlaştırma, performansı artıran modifikasyonlar yapılmaktadır.

Bununla birlikte Tavan Vinci, Köprülü atelye vinçleri, Gantry (Portal) Vinç bakım onarımı, parça temini yapılmakta ve hatta vinç yenilemesi hizmetleri de verilmektedir.

Müşteri odaklı olarak başarı ile hizmet vermekteyiz. Her türlü iş makinası bakımı onarımı ve orijinal yedek parça temini ile 7/24 hizmetteyiz.. Hedefimiz Kalıcı müşteriler edinmek oduğunu beyan ederek  uzman kadromuzla değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vereceğimize olan olan inancımızı iletmek isteriz.

AYYILDIZ MAKİNA, ZOOMLION TÜRKİYE YETKİLİ TEKNİK SERVİSİ

 

  • 1
  • 2
  • 3