TX Nefario - шаблон joomla Форекс
Turkish Arabic Azerbaijani Chinese (Simplified) English French Russian

Ekspertiz Hizmetleri!

Ay Yıldız Makina

Firmamız Yerinde Vinç & İş makinaları ekspertiz, değerlendirme, fotoğraflama ve raporlama hizmeti sunmaktadır. En son teknolojiyi takip ediyoruz, sizi yormuyoruz, vaktinizi almıyoruz; size zaman kazandırırız. Yetişmiş tecrübeli personelimiz ile size kalite ve güvence sunuyoruz.

Başlıca TEREX, LOCATELLI, GROVE (MANITOWOC), KRUPP, COLES, DEMAG, P&H, PPM, TADANO, LIEBHERR, GOTTWALT, HYCO, LINK-BELT, XCMG, GALLION, BENDINI, FAUN, PETTIBONE, BANTAM, COSMOS, CLARK, LORAIN, KATO, HAULOTTE, KALMAR, FANTUZZI, JLG, GENIE, HYUNDAI, JCB, TAMROK ROK, ALPINE, BOBCAT, CAT, ÇUKUROVA, DAMPO, DOOSAN, CATERPILLAR, KOMATSU markalı vinçlerinizin ve iş makinalarınızın mevcut durumu ile ilgili ve muhtemel yedek parça ihtiyaçlarını tespiti ettiğimiz ekspertiz hizmeti yürütmekteyiz. Bu çalışmada ekspertiz ekibimiz makinanızı A’dan Z’ye kontrol etmekte ve bu kontrol neticesinde detaylı bir rapor hazırlayarak tarafınıza sunmaktadır. Raporumuzda vincinizin ya da iş makinanınızın yedek parça ihtiyaçları ile tamirat için gerekli işçilik süresi detaylı olarak belirtilmekte ve fiyatlandırılmaktadır.
Müşterilerimizin bu raporlardan önemli ölçüde faydalandıklarını ve özellikle makinaları ile ilgili ciddi bir doküman elde ettiklerini görmüş bulunmaktayız. Bu hizmetimiz ile ilgili 20 yıllık tecrübeli ekibimiz, adreste servis hizmeti vermektedir. Ayrıca İkinci el makina satın almak isteyenler için de bu yöntem kolaylık hizmeti olmaktadır.

Profesyonel ve tarafsız Mobil Ekspertiz hizmeti almanız için bir telefon kadar uzağız. Dilerseniz bize iletişim numaralarımızdan ya da iletişim formunu doldurarak görüş, öneri , soru ve isteklerinizi belirtebilir ya da daha detaylı bilgi almak için telefon ile veya iletişim bölümünde yer alan formu doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Güvenilir Firma Tercihi Ay Yıldız Makina ile mümkün olabilmektedir.

AYYILDIZ MAKİNA, ZOOMLION TÜRKİYE YETKİLİ TEKNİK SERVİSİ

 

  • 1
  • 2
  • 3