TX Nefario - шаблон joomla Форекс
Turkish Arabic Azerbaijani Chinese (Simplified) English French Russian

Kullanım Şartları

TELİF HAKLARI VE KULLANIM ŞARTLARI

TELİF HAKLARI
Bu web sitesinin tasarım ve içeriği AY YILDIZ MAKİNA Ayhan Çetin (Şahıs Firması) tarafından oluşturulmuştur. Site 01 Ekim 2016 tarihinden beri yayındadır.

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca sitenin tasarım ve içeriği “eser” olarak nitelendirilmekte olup, bu eserin mülkiyet hakkı ile mali, yararlanma, kullandırma ve devir hakları AY YILDIZ MAKİNA Ayhan Çetin (Şahıs Firması)’ye aittir. Bu hakların ihlali halinde AY YILDIZ MAKİNA Ayhan Çetin (Şahıs Firması)’nin tüm yasal başvuru hakları saklıdır.

01/10/2016

KULLANIM ŞARTLARI
Aşağıda, AY YILDIZ MAKİNA Ayhan Çetin (Şahıs Firması) ("AY YILDIZ MAKİNA") ve AY YILDIZ MAKİNA’nın bağlı ortaklıkları ile sizin aranızdaki sözleşmenin şartları yer almaktadır. Burada "Bağlı Ortaklık" terimi, AY YILDIZ MAKİNA’yı kontrol eden, AY YILDIZ MAKİNA tarafından kontrol edilen veya AY YILDIZ MAKİNA ile ortak kontrol altında olan tüm şirketleri ve diğer ticari tüzel kişilikleri; "kontrol" terimi ise böyle bir şirket veya diğer tüzel kişiliğin oy haklarının en az %50’sine doğrudan veya dolaylı sahibi olmayı veya bunları herhangi bir başka şekilde kontrol etmeyi ifade etmektedir. İşbu internet sitesine girerek, internet sitesinde dolaşarak ve/veya internet sitesini kullanarak işbu şartları okuduğunuzu, anladığınızı, kabul ettiğinizi, işbu şartlar ve ilgili tüm kanun ve diğer hukuki düzenlemelerle bağlı olduğunuzu kabul etmektesiniz.

İŞBU ŞARTLARI KABUL ETMİYORSANIZ BU İNTERNET SİTESİNİ KULLANMAYINIZ.
AY YILDIZ MAKİNA, doğru ve kesin bilgi temin etmek için makul çaba sarf etmiş olmakla beraber, işbu internet sitesinde bulunan bilgilerin doğruluğu, tamlığı, yeterliliği veya güncelliğini garanti veya taahhüt etmez. İşbu internet sitesinde veya bu siteden bağlantılarda yer verilen bilgileri kullanmadan doğan riskler bu bilgileri kullananlara aittir. AY YILDIZ MAKİNA içerikte yer alan hatalar ve eksiklikler için hiçbir sorumluluk kabul etmez. AY YILDIZ MAKİNA işbu internet sitesi aracılığıyla gizli veya mülkiyeti başkalarına ait bilgi elde etmek istememektedir. AY YILDIZ MAKİNA, kendisine yollanan her türlü bilgiyi "gizli DEĞİL" olarak değerlendirecektir.

AY YILDIZ MAKİNA, bu internet sitesinde bilgi sağlamak suretiyle hiçbir lisans, telif hakkı, patent ve sair fikri mülkiyet hakkı vermiş olmaz.

AY YILDIZ MAKİNA, işbu internet sitesi aracılığıyla ulaşacağınız hiçbir internet sitesi hakkında hiçbir taahhüt veya beyanda bulunmamaktadır. AY YILDIZ MAKİNA’ya ait olmayan bir internet sitesine giriş yaptığınızda, girdiğiniz internet sitesinde AY YILDIZ MAKİNA’nın logosu olsa bile, lütfen girdiğiniz sitenin AY YILDIZ MAKİNA’nın internet sitesinden bağımsız olduğunu ve bu sitenin içeriği üzerinde AY YILDIZ MAKİNA’nın hiçbir kontrolü olmadığını anlayınız. Buna ek olarak, AY YILDIZ MAKİNA’ya ait olmayan bir internet sitesine yapılan bir bağlantı, AY YILDIZ MAKİNA’nın, bağlantı yapılan internet sitesinin içeriği veya kullanımı üzerinde herhangi bir sorumluluk üstlendiği veya kabul ettiği anlamına gelmemektedir. Kullanımınız için seçtiklerinizin virüslerden, solucanlardan, truva atlarından ve diğer tahrip edici nitelikteki öğelerden arınmış olduğunu temin etmek amacıyla gerekli tedbirleri almak sizin sorumluluğunuzdadır. AY YILDIZ MAKİNA, işbu internet sitesine giriş yapılmasını sağlayan başka internet sitelerinin içeriğini garanti ve taahhüt etmez ve başka herhangi bir internet sitesinden işbu siteye yapılan bağlantılar AY YILDIZ MAKİNA’nın yazılı iznine tabidir.

AY YILDIZ MAKİNA, İŞBU İNTERNET SİTESİ VEYA HİPER BAĞLANTILI DİĞER BİR İNTERNET SİTESİNİN KULLANILMASI SONUCUNDA DOĞACAK (KAR KAYBI, İŞİN AKSAMASI, BİLGİ İŞLEM SİSTEMLERİNİZDEKİ PROGRAM VEYA BAŞKA VERİLERİN KAYBI DA DAHİL OLMAK VE FAKAT BUNLARLA SINIRLI OLMAMAK ÜZERE) DOĞRUDAN VEYA DOLAYLI HİÇ BİR ZARARDAN ÖTÜRÜ, BU NEV’İ ZARAR İHTİMALLERİ KENDİSİNE AÇIKÇA HABER VERİLMİŞ OLSA BİLE, HİÇ KİMSEYE KARŞI SORUMLU DEĞİLDİR.

AY YILDIZ MAKİNA, işbu bildirimi güncellemek suretiyle işbu şartları dilediği zaman değiştirebilir ve herhangi bir güncelleme veya değiştirme öncesinde işbu internet sitesi kullanıcılarını bilgilendirmekle yükümlü değildir. İşbu internet sitesini kullanarak bu nev’i değişiklikleri kabul etmektesiniz ve bu nedenle bağlı olduğunuz mevcut şartları belirlemek için düzenli olarak bu sayfayı ziyaret etmelisiniz. AY YILDIZ MAKİNA, gerekli olduğu takdirde işbu internet sitesini zaman zaman değiştirmek ve güncellemek için gerekli çabayı gösterecektir.

AY YILDIZ MAKİNA, işbu internet sitesinin aralıksız ve hatasız bir şekilde çalışacağını veya faaliyette bulunacağını garanti etmediği gibi, işbu internet sitesinin veya kiralanan sunucunun virüs ve diğer zararlı kodlardan arınmış olacağını da garanti etmez. AY YILDIZ MAKİNA işbu internet sitesindeki bilginin mevcut, güncel ve doğru olduğunu hiçbir şekilde garanti etmez. AY YILDIZ MAKİNA, Bağlı Ortakların web sitelerinde yer alan bilgilerin işbu internet sitesinde bulunacağını veya doğru bir şekilde yansıtılacağı hususunda garanti vermemektedir.

İşbu internet sitesinin kullanımı Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabi olup, kullanımdan kaynaklanan her türlü ihtilafı çözmeye İstanbul Merkez Mahkemeleri ve İstanbul İcra Daireleri yetkilidir.

01/10/2016

  • 1
  • 2
  • 3