TX Nefario - шаблон joomla Форекс
Turkish Arabic Azerbaijani Chinese (Simplified) English French Russian
Furkan ÇETİN

Furkan ÇETİN

 Makine & Kaynak Teknikeri 

Ay Yıldız Makine - Türkiye / İstanbul      
Ağır iş makinaları bakım, onarım ve yedek parça servisi 

adsiz

Yeni Yılda Başarılar Dileriz

2017' yı geride bırakırken yeni bir sayfa açmayı ve bu yeni sayfaya bir önceki yıldaki yapılanlara katarak birlikte daha iyi şeyler yazabileceğimizi umuyoruz. Bunu tüm Müşterilerimiz için istiyoruz. 2018' in Hayırlı ve Başarılı olması ümidi ile "YENİ YILINIZI TEBRİK EDERİZ"

 

LCM Sistemler

Ay Yıldız Makina olarak bir çok firmaya OEM tedarikçiliği de yapan yurt dışı kaynaklı LCM Systems' in Türkiye Distribütörlüğünü aldığımızı duyururuz.

Firmamızı tanıtmamız gerekir ise: LCM Systems, standart ve isteğe bağlı özel yük hücreleri, yük pimleri, yük kaldırma kolları, yük bağlantıları ve bunlarla ilgili enstrümantasyon konusunda uzmanlaşmış bir kuruluştur essay writer ve 25 yılı aşkın tecrübesi ile birçok farklı endüstride dünya çapında yenilikçi yük ölçümü çözümleri tedarik etmektedir. Uygulama ne olursa olsun çevreye bağlı gereklilikler çerçevesinde, ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir sistem sağlayabilen sistemler üretir.

cw12

Ürünler bilgi vermek gerekirse, genelleme yapılarak Load Celler, Basınç Sensörleri, Transducerlar, Çeşitli Enstrümantasyon, Konteyner Yük Emniyet -İzleme- Sistemleri diyebiliriz.

Ayrıca konu ile özel isteklerde bulunabilir, projeleriniz için başvuru yapabilirsiniz.

Vinç Moment Kontrolü Nedir?

Vinç yük moment kontrolü, CE 12999 standartlarına göre vinç kazalarına karşı ve operatörün ölümüne neden olabilen aşırı yükten dolayı kazadan koruma -emniyet- sistemidir. Avrupa Standartları CE 12999 / 211 versyonuna göre bu sistem elektronik olmalıdır. Bir takım hidrolik kilit valfler  uygulanması daha önceki CE versyonlarda yeterli iken, Yeni CE versyonu ile elektronik olması zorunlu hale getirilmiştir. Amaç daha fazla hasasiyet ve kendi kendini kontrol edebilir bir sistemi getirmek, dolaysiyle daha üst güvenlik standartları oluşturmaktır.

Tüm İş Makinalarınız için Yedek Parça

Ay Yıldız Makina vinç yetkili teknik servis olarak bakım onarım essays işlerinde hizmet vermekle beraber aynı zamanda bakım onarım işlerinize destek olarak yedek parça temini de yapmaktadır.

Yedek parça temini yaptığımız iş makinaları ve vinç markaları:  Teknik Servis Hizmeti verdiğimiz başlıca vinç markaları ve iş makinaları markaları ; TEREX, LOCATELLI, GROVE (MANITOWOC), KRUPP, COLES, DEMAG, P&H, PPM, TADANO, LIEBHERR, GOTTWALT, HYCO, LINK-BELT, XCMG, GALLION, BENDINI, FAUN, PETTIBONE, BANTAM, COSMOS, CLARK, LORAIN, KATO, HAULOTTE, KALMAR, FANTUZZI, JLG, GENIE, HYUNDAI, JCB, TAMROK ROK, ALPINE, BOBCAT, CAT, ÇUKUROVA, DAMPO, DOOSAN, CATERPILLAR, KOMATSU ..

Yedek parça temini ihtiyacınızda firmamız yanınızdadır. Orijinal yedek parça temini yapılmaktadır. Parça numarası, kodu ile birebir ihtiyaç malzemesi gerek yurt içi ve gerek ise yurt dışından orijinali olarak temin edilmektedir.

 

                          as.jpg

İş Makinaları Tamiratı

Ay Yıldız Makina Zoomlion Vinç İmalatı firmasının Gama Holding üzerinden yetkili teknik servisidir. Bununla birlikte Ascom SpA adına Türkiye yetkili teknik servisi de olmaktadır. Firma 20 yıllık engin bir tecrübeye sahip ekip tarafından kurulmuştur.

Liman vinçlerinde, Marinalarda bakım onarım faaliyetleri de yapmak ile beraber HER TÜRLÜ İŞ MAKİNASI' nın da bakım ve onarımında sizlere destek olmaya devam edeceğiz.

7/24 her türlü iş makinalarınızın bakım essay service ve oanrımı hakkında firmamızı arayabilirsiniz.

 

Bakım onarım hizmeti verdiğimiz vinç ve iş makinası markaları: Yedek parça temini yaptığımız iş makinaları ve vinç markaları: Teknik Servis Hizmeti verdiğimiz başlıca vinç markaları ve iş makinaları markaları ; TEREX, LOCATELLI, GROVE (MANITOWOC), KRUPP, COLES, DEMAG, P&H, PPM, TADANO, LIEBHERR, GOTTWALT, HYCO, LINK-BELT, XCMG, GALLION, BENDINI, FAUN, PETTIBONE, BANTAM, COSMOS, CLARK, LORAIN, KATO, HAULOTTE, KALMAR, FANTUZZI, JLG, GENIE, HYUNDAI, JCB, TAMROK ROK, ALPINE, BOBCAT, CAT, ÇUKUROVA, DAMPO, DOOSAN, CATERPILLAR, KOMATSU ..